اشکانی: باید در تمرینات قدیمی تغییراتی ایجاد کرد، عبدولی آماده باشد طلایش قطعی است

به گزارش ابزار وبلاگ، سرمربی پیشین تیم ملی کشتی فرنگی گفت: سعید عبدولی هر موقع آماده باشد و بخواهد تمرین کند، طلایش قطعی و محرز است.

اشکانی: باید در تمرینات قدیمی تغییراتی ایجاد کرد، عبدولی آماده باشد طلایش قطعی است

علی اشکانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ابزار وبلاگ در خصوص عملکرد تیم ملی کشتی در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: دوست داشتم خدری و تاب مدال بگیرند. من تاب را از نوجوانان می شناسم و می دانم توانایی اش در خاک چقدر بالاست. سعید عبدولی هم هر موقع آماده باشد و بخواهد تمرین کند، طلایش قطعی و محرز است. او سال گذشته نتوانست خیلی در تمرینات شرکت کند و به همین دلیل مدال نگرفت. حسین نوری باید حتما تا دنیای آمادگی بدنی اش را افزایش دهد. رضا و علی گرایی هم که عملکرد خوبی داشتند و مدال گرفتند. فقط برای رضا خدری و مهرداد مردانی ناراحت شدم. مردانی باید خودش را باور داشته باشد تا نتیجه بگیرد.

وی ادامه داد: اینکه قهرمان آسیا شدیم اتفاق خوبی بود اما دوست دارم به یک موضوع اشاره کنم چون با این تیم کار نموده ام و بچه ها را می شناسم. نه اینکه انتقادی داشته باشم اما موضوع تمرین بچه هاست. چه زمانی که خودم کشتی می گرفتم و چه حالا که کار مربیگری انجام می دهم، می دانم طراحی تمرینات چقدر در کار تاثیر دارد. حتما باید تغییراتی در آن ایجاد کرد و با متد روز پیش رفت. علیاری و بقیه بچه ها به تمریناتی احتیاج دارند که به لحاظ جسمانی با آنها تطابق داشته باشد. به نظرم بعضی تمرینات قدیمی است و با شرایط کشتی فرنگی امروز نمی خواند. باید خلاقیت داشت.

نایب قهرمان سال 2005 کشتی دنیا در خصوص انتخابات پیش روی فدراسیون کشتی اعلام نمود: در دو دهه گذشته کشتی به لحاظ اخلاقی و تحصیلی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته و هرچند در گذشته در خصوص چند رشته خاص این موضوع تحصیل نموده بودن ورزشکارانش مطرح می شد اما حالا کشتی گیران ما پست های مهمی دارند، همه تحصیل نموده اند و هر کدام آنها از این جمع می توانند کارهای بزرگ انجام دهند. من این فضای رقابتی را هم نمکِ انتخابات می دانم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اشکانی: باید در تمرینات قدیمی تغییراتی ایجاد کرد، عبدولی آماده باشد طلایش قطعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشکانی: باید در تمرینات قدیمی تغییراتی ایجاد کرد، عبدولی آماده باشد طلایش قطعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید