تا خاتمه نیمه نخست؛ فزونی دو گله سپاهان با گلزنی کی روش و پورقاز

به گزارش ابزار وبلاگ، دیدار سپاهان و استقلال خوزستان از ساعت 21:30 در استادیوم نقش دنیا شروع شد.

تا خاتمه نیمه نخست؛ فزونی دو گله سپاهان با گلزنی کی روش و پورقاز

به گزارش ابزار وبلاگ، دو تیم فوتبال سپاهان و استقلال خوزستان در هفته پایانی هجدهمین دوره لیگ برتر از ساعت 21:30 در استادیوم نقش دنیا به مصاف هم رفتند.

سپاهان 2 - استقلال خوزستان صفر

گل: کی روش استنلی (33)، عزت الله پورقاز (39)

کارت زرد: محمد شریفی (45) از استقلال خوزستان

کارت قرمز: -

گزارش بازی

سوت شروع این دیدار توسط کوپال ناظمی زده شد.

نخستین حمله جدی این دیدار توسط سپاهان در دقیقه 2 ایجاد شد. پاس بلند مسلمان به کی روش رسید که او با سینه توپ را برای علی قربانی کاشت اما شوت این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

سپاهان تا دقیقه 15 توپ و میدان را در اختیار داشت و حتی می توانست روی کار ترکیبی کیانی، کی روش و شهباززاده به گل برسد اما مهاجم سپاهان به توپ نرسید و گل نخست اصفهانی ها به ثمر نرسید. پس از این موقعیت باز هم کی روش فرصت داشت که روی اوت دستی پورقاز به گل برسد اما پورحمیدی مانع از باز شدن دروازه استقلال خوزستان شد.

حملات سپاهانی ها تا دقیقه 25 ادامه داشت اما بی دقتی مهاجمان این تیم در ضربات آخر مانع از گلزنی نماینده اصفهان شد. فرصت بعدی برای سپاهان در دقیقه 27 رقم خورد؛ ارسال مسلمان روی سر کی روش نشست که ضربه این بازیکن به شکلی خطرناک از بالای دروازه به بیرون رفت.

ارسال سجاد شهباززاده در دقیقه 33 از سمت راست با شوت محکم کی روش استنلی همراه شد تا این بازیکن به شانزدهمین گل خود در لیگ هجدهم برسد. طلایی پوشان زاینده رود شش دقیقه بعد یعنی در دقیقه 39 توسط مدافع وسط خود به گل رسیدند. باز هم یک ارسال از سمت راست توسط مهدی کیانی با ضربه سر زیبای پورقاز به گل دوم طلایی پوشان تبدیل شد.

ترکیب سپاهان: حسین پورحمیدی، مصطفی کیانی، محمدرضا شیرزادی، مهرداد پورابوالقاسم، ساسان شیرمردی، میثم کریمی، ایوب کلانتری، محمد شریفی، رضا نعامی، فرید امیری و امیرحسین باقرپور.

ترکیب استقلال خوزستان: پیغام نیازمند، سعید آقایی، سیاوش یزدانی، عزت الله پورقاز، محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، محسن مسلمان، محمد کریمی، سجاد شهباززاده، مهرداد محمدی و کی روش استنلی.

ادامه دارد...

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تا خاتمه نیمه نخست؛ فزونی دو گله سپاهان با گلزنی کی روش و پورقاز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تا خاتمه نیمه نخست؛ فزونی دو گله سپاهان با گلزنی کی روش و پورقاز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید