ترامپ: به هیچ کسی در جنگ علیه کرونا اعتماد نمی کنیم

به گزارش ابزار وبلاگ، رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس خبری روزانه خود درباره مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت که هرگز به هیچ کشور خارجی برای تضمین نجات ما از بحران کنونی اعتماد نخواهیم کرد.

ترامپ: به هیچ کسی در جنگ علیه کرونا اعتماد نمی کنیم

به گزارش گروه بین الملل ابزار وبلاگ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بامداد چهارشنبه گفت که در حال برگزاری نشست هایی است تا ببیند آیا امکان دارد محدودیت های ایجاد شده در آمریکا را تا 12 آوریل (24 فروردین) کاهش دهد یا خیر.

وی که در کنفرانس خبری روزانه خود درباره آخرین تحولات کشور درباره مقابله با شیوع ویروس کرونا صحبت می کرد، افزود: ویروس کرونا 170 کشور را درگیر خود نموده اما امیدهایی وجود دارد و ما می توانیم شاهد نوری در انتهای تونل باشیم و در حال نزدیک شدن به خاتمه مبارزه با دشمن نامرئی هستیم.

ترامپ افزود: شرایط کنونی بحران درمانی و نه بحران مالی است و بحران کنونی اهمیت مرزها را بیش از پیش نشان می دهد.

رئیس جمهور آمریکا افزود: قدرت مالی ما برای مقابله با این ویروس مهم است و به دنبال حمایت مالی مستقیم از آمریکایی ها هستیم.

آمریکا طی 24 ساعت گذشته 8666 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا را ثبت کرد تا شمار مبتلایان به این ویروس در آمریکا به 52400 نفربرسد.

از سوی دیگر در 24 ساعت گذشته 120 مورد مرگ جدید در آمریکا به دلیل ابتلا به کرونا گزارش شد و مجموع فوتی ها در آمریکا به دلیل کرونا به 673 نفر رسید.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ترامپ: به هیچ کسی در جنگ علیه کرونا اعتماد نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: به هیچ کسی در جنگ علیه کرونا اعتماد نمی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید