تست کرونای 11 نفر از حاضران مناظره انتخاباتی ترامپ-بایدن مثبت شد

به گزارش ابزار وبلاگ، مقامات شهر کلیولند ایالت اوهایو از مثبت شدن تست کرونای 11 نفر از افراد حاضر در مناظره انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا با رقیب دموکراتش خبر داده اند.

تست کرونای 11 نفر از حاضران مناظره انتخاباتی ترامپ-بایدن مثبت شد

به گزارش گروه سیاسی ابزار وبلاگ، بعد از برگزاری اولین مناظره انتخاباتی میان دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا در شهر کلیوند ایالت اوهایو، مقامات این شهر گفته اند تست کرونای 11 نفر مثبت اعلام شده است. این مقامات مشخصاً گفته اند که ویروس از دست اندر کاران این مناظره به این افراد منتقل شده است.

به نوشته وبگاه شبکه ان بی سی نیوز مقامات شهر کلیولند در این خصوص گفته اند: در مجموع، اکنون ما از 11 مورد مبتلا که (ابتلای آنها) از برنامه ریزی ها و تدارکات پیش از برگزاری مناظره نشأت گرفته آگاهی داریم که بیشتر آنان نیز از شهروندان این ایالت بوده اند.

مقامات شهر کلیولند آمریکا در حالی این خبر را اعلام کرده اند که سه روز بعد از برگزاری این مناظره، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با انتشار پیامی در توئیتر خبر از مثبت شدن تست کرونای خود و همسرش داد.

از سوی دیگر، مرکز درمانی مشهور کلینیک کلیوند که نهاد متصدی نظارت بر پروتکل های بهداشتی مرتبط با ویروس کرونا در این مناظره بوده با اطمینان گفته که حضار این مناظره از این ویروس مصون بوده اند.

ترامپ بامداد روز جمعه از ابتلای خود و همسرش ملانیا به ویروس کرونا خبر داد و به دنبال آن یک مقام کاخ سفید گفت که علائم خفیف ابتلا در ترامپ که همانند سرماخوردگی است، در وی پدیدار شده است.

ساعتی بعد از این خبر، رئیس جمهور آمریکا با بالگرد به بیمارستان نظامی والتر رید در واشنگتن دی سی منتقل شد و مقام های این کشور گفتند که او احتمالا چند روزی را در آنجا سپری خواهد کرد.

پیشتر در خبر ها آمده بود که هوپ هیکس مشاور ترامپ جزء اولین نفراتی بود که تست کرونا وی پنجشنبه شب مثبت اعلام شد و ظرف کمتر از یک روز، تست کرونای دستکم 9 نفر دیگر از مقام ها و قانونگذاران آمریکایی مثبت اعلام شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تست کرونای 11 نفر از حاضران مناظره انتخاباتی ترامپ-بایدن مثبت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست کرونای 11 نفر از حاضران مناظره انتخاباتی ترامپ-بایدن مثبت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید