کوشش ترامپ برای حذف کامل دموکراتها از مناصب سیاسی

به گزارش ابزار وبلاگ، دونالد ترامپ با وجود اعتراض ها و آشوبی که اکنون در آمریکا بر سرکشته شدن یک شهروند سیاهپوست به دست پلیس سفیدپوست به راه افتاده و همچنین در اوضاعی که توئیتر، نوشته های او را تحت کنترل دارد، در بازنشر یک پیغام توئیتری، خواهان حذف و برکناری دموکرات ها از همه مناصب سیاسی آمریکا شد.

کوشش ترامپ برای حذف کامل دموکراتها از مناصب سیاسی

ترامپ در حالی که آمریکا دچار بحران ناشی از کشته شدن یک سیاهپوست به دست پلیس سفیدپوست شده، طبق روال سالیان اخیر، همه مسائل این کشور را به دیگران نسبت داده و به دنبال رهایی از این اوضاع خودساخته است.

او که تا پیش از این با انتقادهای فراوان در روبرو با ویروس کرونا و سپس بازگشایی فعالیت های مالی در آمریکا از سوی ناظران وکارشناسان روبرو بود، اکنون با ادامه و گسترش ناآرامی ها در ایالت متحده به دلیل کشته شدن یک شهروند سیاهپوست به دست پلیس سفیدپوست در ایالت مینه سوتا، با بحران بی سابقه ای روبرو است.

او در یک چرخش فرافکنانه، دقایقی پیش در یک پیغام توئیتری نوشت: سال 2020 زمان تغییرات است.

رئیس جمهوری ایالات متحده در ادامه این پیغام، اقدام به بازنشر توئیت مربوط به یک گروه از جوانان آمریکایی نموده که از حزب دموکرات روی برگردانده و آشوب های اخیر که از مینه سوتا شروع شده را به دموکرات ها نسبت داده اند.

گروه موسوم به دموکرات های سابق (هوادار) ترامپ - Former Democrats for Trump در پیغام حساب توئیتری خود نوشتند: فرمانداران، وزیران دولت، سناتورها، شهردار، بازرس کل و رئیس پلیس دموکرات(باید برکنار شوند).

این اقدام ترامپ در بازنشر این پیغام با عنوان سال 2020 زمان تغییرات است، نشانه حمایت از او از این رویکرد و کوشش برای حذف همه دموکرات ها از مناصب مختلف در آمریکاست.

دموکرات های سابق برای ترامپ در شرح حساب کاربری توئیتری خود نوشته اند: از دونالد ترامپ رئیس جمهوری ممنون هستیم که دموکرات های جوان را در یافتن حقیقت یاری کند.

مرگ جُرج فلوید سه شنبه گذشته زمانی رخ داد که یک افسر سفیدپوست او را روی زمین قرار داد و با فشار دادن زانو به پشت گردنش، راه تنفسی او را بست. براساس فیلم منتشر شده، فلوید بارها می گفت نمی تواند نفس بکشد اما ماموران پلیس توجهی به سخنان فلوید نکردند؛ ضمن آنکه از نزدیک شدن مردم معترض به این اقدام، جلوگیری می کردند.

اعتراض ها در خصوص مرگ جورج فلوید که با رفتار غیرانسانی پلیس سفید پوست شهر مینیاپلیس جان باخت، ابعاد گسترده تری یافته و اکنون سراسر ایالات متحده را دربر گرفته است. شرایط به گونه ای شده که کاخ سفید با گسترش ناآرامی ها به آتلانتا و واشنگتن، به طور موقت بسته شد.

گفته شده دراک شووین مامور پلیس خاطی، اخراج و با اتهام به قتل، بازداشت شده است. سه افسر پلیس حاضر در صحنه نیز اخراج شدند اما تا به امروز به جرمی متهم نشده اند.

اکنون اعتراض ها به سراسر این کشور سرایت نموده است و در آتلانتا، تظاهرکنندگان پنجره های دفتر مرکزی شبکه سی ان ان را با اسپری رنگ کردند و شیشه های آن شکستند. ،ایرنا

منبع: ایران آنلاین

به "کوشش ترامپ برای حذف کامل دموکراتها از مناصب سیاسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش ترامپ برای حذف کامل دموکراتها از مناصب سیاسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید