خبرنگاران ربیعی: اعتقادی به شکایت ندارم؛ برخی غیرمنصفانه قضاوت می کنند

به گزارش ابزار وبلاگ، تهران- خبرنگاران- سخنگوی دولت با اشاره به انتشار خبری درباره شلاق خوردن یک کارگر، گفت: اعتقادی به شکایت ندارم، متاسفم از فضای غیرمنصفانه کنونی که عده ای بدون هیچ اطلاعی، قضاوت می کنند و می نویسند.

خبرنگاران ربیعی: اعتقادی به شکایت ندارم؛ برخی غیرمنصفانه قضاوت می کنند

به گزارش روز جمعه ابزار وبلاگ، علی ربیعی در صفحه شخصی خود در پیام رسان توئیتر نوشت: در بدخوابی نیمه شب در اندیشه فرجامِ برجام و جامعه، به عادت بد همیشگی سری به فضای مجازی زدم. با تعجب، خبری تاسف انگیز در مورد شلاق خوردن یک کارگر دیدم. نمی دانم اتهام او چیست، اما من تا به امروز در طول عمرم از هیچ کارگر و زحمتکشی شکایتی نکرده ام.

وی اضافه کرد: در طول دوران وزارتم، صرفا برای یک شکایت دستور پیگیری دادم آن هم در مورد آخرین رییس سازمان تامین اجتماعی در دولت دهم بود.

سخنگوی دولت شرح داد: به یاد دارم عباس عبدی اوایل فروردین 98، به نقل از وکیل خوشنام کشور صالح نیکبخت که وکیل این کارگر بود از من خواست برای رفع شبهه، نامه ای تنظیم کنم. من با وی صحبت کردم که هر متن موثری که لازم می داند تنظیم کرده تا امضا کنم. اتفاقا در خط چهارم قبل از شکایت ندارم خودم واژه نداشته را هم اضافه کردم. چون اساسا نه تنها اعتقادی به شکایت ندارم بلکه به گواه همگان، وزارت کار و دفتر من همیشه محلی برای تظلم خواهی کارگران بوده است.

ربیعی با بیان اینکه من حتی حاضر نشدم عامل فوت فرزندم که به جرم قتل غیرعمد راهی زندان بود یک روز به زندان برود و رضایت دادم، گفت: من دلیل شلاق خوردن این کارگر را نمی دانم اما شلاق بر تن هر انسان و کارگری نگرانم کرده و آزارم می دهد.

وی گفت: آقای نیکبخت وکیل این کارگر، شاهد صادقی برای کل این ماجراست متاسفم از فضای غیرمنصفانه کنونی که عده ای بدون هیچ اطلاعی، قضاوت می کنند و می نویسند و....

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ربیعی: اعتقادی به شکایت ندارم؛ برخی غیرمنصفانه قضاوت می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ربیعی: اعتقادی به شکایت ندارم؛ برخی غیرمنصفانه قضاوت می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید