فال روزانه 30، 11، 1398

به گزارش ابزار وبلاگ، فال روزانه 98/11/30

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده اید، تولدتان مبارک. روحیه ای نگران و مضطرب دارید و همواره غصه می خورید، سالی که با تولدتان آغاز می گردد بهترین زمان برای تغییر روحیه است و در این سال نگرانی ها را کنار بگذارید و با فراغ بال در جهت پیشرفت و ترقی گام بردارید. در ماه اسفند با مسائلی روبرو خواهید شد و این مسائل زمینه ناراحتی و عصبانیت شما را فراهم می نماید، اما اجازه ندهید این مسائل شما را از جهت پیروزیت دور کند و تا می توانید با خونسردی و آرامش به حل این مسائل مشغول شوید. در تیر ماه سال آینده فرصتی برای شادی و تفریح شما فراهم می گردد. این فرصت را غنیمت بدانید و خاطره های خوش این ماه را برای همواره در ذهن تان ماندگار کنید. در ماه آبان سالی که از راه می رسد فرصتی برای مشارکت در کارهای خیرخواهانه و انسان محبت آمیز فراهم خواهد شد. این فرصت را به فال نیک بگیرید و در این ماه لحظه ای از یاری به اطرافیان فارغ نشوید. در سالی که با تولدتان آغاز نموده اید حاشیه های زندگی را کنار بگذارید و به جای اینکه خودتان را مشغول به انجام کارهای پیش پاافتاده کنید، عمر با ارزش خود را به کارهای مهم و ضروری اختصاص دهید و این سال را به یکی از پیروز ترین سال های زندگی خود تبدیل نمایید.

فال روزانه 30، 11، 1398

مسئله ای قدیمی و دیرینه دارید و این مشکل مدت های زیادی است که فکر و ذهن شما را مشغول نموده است، امروز زمان مناسبی است تا یک بار برای همواره این مشکل را حل کنید و موکول کردن مسائل به آینده را کنار بگذارید. امروز فردی از شما درخواست پول خواهد نمود، با این فرد رودربایستی نداشته باشید و به ایشان پاسخ منفی بدهید. قرار است مهمانی ترتیب دهید و دوستان و آشنایان را دعوت کنید، این مهمانی به خوبی و خوشی برگزار می گردد و بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. کار مهمی در پیش رو دارید، اما روز خوبی را برای انجام کارهای مهم شروع ننموده اید و قدرت تصمیم گیری تان را از دست داده اید. غم به دل خودتان راه ندهید چرا که این شرایط بهبود پیدا می نماید و در آینده این کار مهم را راحت تر از چیزی که فکرش را بکنید انجام خواهید داد. قدر لحظه های با ارزش عمر خود را نمی دانید و اجازه داده اید که موقعیت ها یکی پس ازدیگری از پیش چشم شما عبور کند. ادامه این شرایط دورنمای روشنی در پیش شما قرار نمی دهد. در نتیجه امروز زمان مناسبی است که فکری به حال این شرایط بردارید و با مدیریت زمان و برنامه ریزی، جلوی هدررفتن عمر باارزش خود را بگیرید.

روز بسیار خوبی را شروع نموده اید و امروز یکی از اطرافیان پیشنهاد وسوسه انگیزی را برای افزایش درآمد با شما درمیان خواهد گذاشت، این پیشنهاد را جدی بگیرید و مطمئن باشید که اجرای آن به افزایش درآمد شما منجر خواهد شد. مهره مار دارید و اطرافیان به سرعت جذب شما می شوند. این ویژگی امروز به کمک تان می آید و برای حل مسئله ای که با آن روبرو هستید، از اطرافیان کمک بگیرید. روزی عاشقانه و رمانتیک را شروع نموده اید و همسر یا عشق زندگی تان امروز هدیه ای به شما می دهد تا ثابت کند که از همواره بیشتر دوست تان دارد. کارهای عقب مانده زیادی دارید و انجام ندادن این کارها به لحاظ فکری شما را مشغول نموده است، اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و امروز به هر قیمتی که شده کارهای عقب افتاده را انجام دهید و از امروز به خودتان قول بدهید که کاری را به فردا واگذار نکنید. یکی از اعضای خانواده به کمک شما احتیاج دارد، کمک به این فرد وقت و انرژی زیادی از شما خواهد گرفت، اما دست رد به سینه این فرد نزنید و مطمئن باشید که این فرد زحمت های شما را فراموش نخواهد نمود و در آینده به کمک تان می آید.

رژیم غذایی سالمی ندارید و با پرخوری و مصرف خوراکی های مضر، سلامت تان را به خطر انداخته اید. اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و امروز به خودتان قول بدهید که با رژیم غذایی سالم و تعادل در خوردن غذا، سلامت تان را تضمین نمایید. امروز مهمان ناخوانده ای به منزل شما می آید و از آنجایی که آمادگی مهمان ندارید، برنامه های تان به هم می ریزد. اما به خودتان سخت نگیرید چرا که پذیرایی از این مهمان و هم صحبتی با ایشان، زمینه نشاط و شادی شما و دیگر اعضای خانواده را فراهم می نماید. فردی عاشق شما شده و امروز این عشق را با شما درمیان می گذارد، اما با عشق نافرجام طرف هستید که عاقبت خوشی برای شما نخواهد داشت. در نتیجه دست رد به سینه این فرد بزنید و مواظب باشید تا در دام عشق گرفتار نشوید. انسان رازداری نیستید و رازهای کاری تان را با اطرافیان درمیان می گذارید. این رویکرد جلوی پیشرفت شما را گرفته و ایده های نابی که در سر دارید را نمی توانید اجرا کنید. از امروز رازداری در پیش بگیرید و سفره دل تان را پیش هر کس و ناکسی باز نکنید. روز بسیار شلوغی را شروع نموده اید و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، اما کارها راحت تر از چیزی که انتظار دارید، انجام می گردد و فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا خواهید کرد.

به لحاظ اقتصادی روز بسیار خوبی را شروع نموده اید و امروز پولی چشمگیری روانه حساب های بانکی تان می گردد. این موقعیت را به فال نیک بگیرید و قسمتی از این پول را برای روز مبادا کنار بگذارید. به مسئله ای برخورد نموده اید و به تنهایی کاری از دست تان برای حل این مشکل بر نمی آید، اما اهل درمیان گذاشتن مسائل با اطرافیان و اعضای خانواده نیستید و می خواهید به هر قیمتی که شده این مشکل را یک تنه از سر راه بردارید. چنین رویکردی دردی از دردهای شما دوا نمی نماید و امروز این مشکل را با اعضای خانواده در میان بگذارید و مطمئن باشید که دست کمک برای کمک به شما دراز خواهند کرد. مدتی است که با اعضای خانواده بیرون نرفته اید و در کنار آنها فرصتی را سپری ننموده اید، قبل از اینکه این شرایط زمینه دلخوری اهل منزل را فراهم کند. فرصتی را برای بیرون رفتن و گشت و گذار در بازار کنار بگذارید و به همراه اعضای خانواده حسابی خوش بگذرانید. یکی از اعضای فامیل که احتمالاً از بستگان همسر یا عشق زندگی تان است، دخالت های بی جایی در زندگی شما دارد، امروز این فرد را شناسایی کنید و به ایشان ثابت نمایید که هیچ کسی حق دخالت های بی جا در زندگی تان را ندارد.

روز را با خستگی و کسالت شروع نموده اید و حوصله کارکردن ندارید، اجازه ندهید این روحیه روز شما را خراب کند و دل به کارها بدهید و مطمئن باشید، در طول روز انگیزه و انرژی لازم را پیدا خواهید کرد. امروز احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و یکی از آشنایان وجود دارد، در نتیجه روز را به گونه ای به خاتمه برسانید که زمینه دلخوری کسی را فراهم نکنید. امروز معامله تجاری یا عقد قراردادی را در پیش دارید، روز بسیار خوبی را برای عقد قرارداد انتخاب نموده اید و مطمئن باشید معامله ای که امروز انجام می دهید در آینده سودسرشاری روانه جیب شما خواهد نمود. امروز همسر یا عشق زندگی تان حسابی بهانه گیر شده است و امکان دارد که چیزهای پیش پاافتاده و معمولی موجبات ناراحتی شما و ایشان را فراهم کند. در چنین شرایطی تاجایی که می توانید رفتاری توأم با احتیاط و احترام با عشق زندگی تان در پیش بگیرید و از هرگونه مشاجره ای پیش گیری نمایید. اهمیت لازم را به انجام کارها نمی دهید و این شرایط باعث شده تا در میان اهل منزل یا همکاران به عنوان فرد بی مسئولیتی شناخته شوید، قبل از اینکه چنین رویکردی آسیب های زیادی برای شما به دنبال داشته باشد، از امروز به خودتان قول بدهید که با اهمیت بیشتری سراغ کارها بروید و با دقت و تمرکز به گونه ای کار کنید که اطرفیان تحت تاثیر شما قرار بگیرند.

روزی سرشار از امید و انرژی را شروع نموده اید و هیچ دری را پیش روی خود بسته نمی بینید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و کارهای روزانه را راحت تر از همواره انجام دهید. انسان مسئولیت پذیری هستید و بار سنگین مسئولیت های خانواده شما را تحت فشار قرار داده است. امروز زمان مناسبی است که با اعضای خانواده صحبت کنید و با تقسیم مسائل، بار مسئولیت های سنگین خود را سبک تر نمایید. هدیه ای برای همسر یا عشق زندگی تان خریده اید و امروز قصد دارید با تقدیم این هدیه، عشق بی خاتمه تان را نثار وی کنید. اما روز خوبی را برای این کار انتخاب ننموده اید چرا که عشق زندگی تان بی حوصله است و حتی با هدیه شما نیز مسرور نخواهد شد. در چنین شرایطی به عشق زندگی تان زمان بدهید و بگذارید تا گذر زمان روحیه ایشان را بهتر کند. انسان کوششگری هستید و لحظه ای از کار و کوشش دست بر نمی دارید، این روحیه امروز در محل کار یا منزل به دید همکاران یا اعضای خانواده خواهد آمد و مزد کوشش های شبانه روزی تان را خواهید گرفت. قرار است با دوستان قدیمی بیرون بروید و حسابی خوش بگذرانید، از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و در کنار رفقای دیرینه، خاطرات خوش گذشته را زنده کنید.

امروز یکی از آشنایان شما احتیاج به کمک دارد، دست این فرد را بگیرید و هر کاری که از دست تان برمی آید را برای کمک به ایشان انجام دهید. فرصت های مختلفی برای افزایش درآمد و گسترش کسب و کارتان دارید، در تصمیم گیری برای انتخاب این فرصت ها عجله نکنید و با مشورت با افرادی که تجربه بیشتری از شما دارند، سودآور ترین و مطمئن ترین فرصت را انتخاب نمایید. علاقه ای به حضور در جمع ندارید و تنهایی را ترجیح می دهید، امروز بخت با شما یار است چرا که فرصتی برای تنهایی دست می دهد تا دمی با خودتان بنشینید و حسابی خلوت کنید. اهل کمک در انجام کارهای منزل نیستید و این رویکرد زمینه دلخوری اهل خانه را فراهم نموده است، اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و از امروز با همکاری در انجام کارهای منزل، به اهل خانه ثابت کنید که هر کاری که از دست تان بر می آید را برای رضایت آنها انجام خواهید داد. همسر یا عشق زندگی تان برنامه های خاصی برای شما تدارک دیده و میخواهد امروز را به روزی عاشقانه تبدیل کند، این فرصت را غنیمت بدانید و شب ورزی سرشار از عشق و محبت را در کنار عشق زندگی تان سپری نمایید.

امروز بی حوصله و کسل از رختخواب بلند شده اید و حس و حال انجام کارهای روزانه را ندارید، بیش ازحد به خودتان سخت نگیرید و امروز کمی استراحت کنید و انرژی لازم برای روزهای آینده را بدست آورید. به لحاظ اقتصادی روز خوبی را شروع نموده اید و از طرف یکی از آشنایان پولی به دست شما می رسد. کارهای عقب افتاده زیادی در منزل دارید و مدتی است که دستی به سروروی خانه نکشیده اید، امروز زمان مناسبی است تا کارهای عقب افتاده را انجام دهید و به وضع منزل تان رسیدگی کنید. فردی به شما پیشنهاد شراکت داده و برنامه ریزی های زیادی برای گسترش کار و تجارت خود در نظر گرفته اید، اما قبل از شروع هرگونه شراکت، جوانب کار را یک بار دیگر آنالیز نمایید و بی گدار به آب نزنید.

روز را با ناراحتی شروع نموده اید و اعصاب ندارید، در چنین شرایطی احتمال زیادی وجود دارد که با مسائل پیش پاافتاده و معمولی از کوره در بروید. در نتیجه تا می توانید جوانب احتیاط را در رفتار و گفتارتان در نظر بگیرید و روز را به گونه ای به خاتمه برسانید که آب در دل اطرافیان تکان نخورد. اهل پس انداز نیستید و ولخرجی های زیادی در زندگی انجام می دهید. قبل از اینکه این رویکرد شما را به ورشکستگی بکشاند، از امروز تصمیم بگیرید که بیشتر مواظب خرج ها ی تان باشید و با پس انداز و صرفه جویی، آینده اقتصادی تان را تضمین نمایید. یکی از آشنایان که احتمالاً سن و سال کمتری از شما دارد، احتیاجمند کمک شما است، دست این فرد را بگیرید و به ایشان ثابت نمایید که برای حل مسائل هرگز وی را تنها نمی گذارید. ایده بکری در سر دارید اما نگران موفقیت این ایده هستید و این قضیه باعث شده تا فکر بکری که به ذهن تان خطور نموده را اجرا نکنید. از انجام این ایده هراسی نداشته باشید و مطمئن باشید که اجرای آن سود و موفقیت چشمگیری را به دنبال خواهد داشت. به همسر یا عشق زندگی تان اعتماد ندارید و این شرایط فاصله ای عمیق میان شما ایجاد نموده است. قبل از اینکه این فاصله از چیزی که هست عمیق تر گردد، با عشق زندگی تان صحبت کنید و نگرانی های خود را با ایشان درمیان بگذارید.

روز را با اعتماد به نفسی پولادین شروع نموده اید و هیچ مسئله ای را سد راه خود نمی بینید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و مسائل را راحت تر از همواره از سر راه بردارید. قصد انجام کار جدیدی را دارید اما به لحاظ اقتصادی سرمایه لازم برای انجام این کار فراهم نشده و این شرایط شرایط اجرای این کار جدید را مهیا ننموده است. امروز زمان خوبی است که شرایط خود را با دوستان و آشنایان درمیان بگذارید و از آنها درخواست کمک کنید. همسر یا عشق زندگی تان را از صمیم قلب دوست دارید، اما عشق تان را به زبان نمی آورید و این شرایط باعث شده تا عشق زندگی تان احساس کند که مانند سابق ایشان را دوست ندارید. اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با رفتار و گفتار به عشق زندگی تان ثابت نمایید که همواره عاشقش هستید. روز خلوتی را شروع کرد ه اید و کارها راحت تر از همواره انجام می شوند. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و مشغول انجام کارهای عقب افتاده شوید.

روز بسیار شلوغی را در پیش رو دارید، اما به هر قیمتی که شده کارها را به خاتمه برسانید و فرصتی در انتهای روز برای خود و اهل منزل کنار بگذارید و با بودن در کنار اعضای خانواده، خستگی های این روز شلوغ را از تن بیرون کنید. پولی برای سرمایه گذاری کنار گذاشته اید اما فرصتی برای سرمایه گذاری پیدا نمی کنید. امروز سایه همای سعادت بر سر شما می افتد و موقعیتی چشمگیر برای سرمایه گذاری پیدا می کنید. این فرصت را مغتنم بدانید و مطمئن باشید این سرمایه گذاری در درازمدت سود چشمگیری را روانه حساب های بانکی شما خواهد نمود. انسان شوخ و بذله گویی هستید و این روحیه شما را به فرد محبوبی در میان اطرافیان تبدیل نموده است. این روحیه را ادامه دهید و دامنه دوستان خود را بیشتر کنید. احتمال مشاجره ای میان شما و همسر یا عشق زندگی تان وجود دارد، از آنجایی که ریشه این مشاجره در مسائل اقتصادی نهفته است، قبل از اینکه میان شما و عشق زندگی تان فاصله ای ایجاد گردد، فکری به حال مسائل اقتصادی خود بردارید و از امروز به بعد، اجازه ندهید که مسائل اقتصادی زمینه مشاجره و دلخوری میان شما و عشق زندگی تان را فراهم کند.

انسان سخت کوش و پرکوششی هستید، اما قبل از اینکه کار و کوشش شبانه روزی شما را از پا بیاندازد، کمی به خودتان مرخصی دهید و با انجام کارهای موردعلاقه تان، به لحاظ فکری و روحی به آرامش برسید. قضاوت های عجولانه ای در مورد اطرافیان انجام می دهید و این رویکرد زمینه دلخوری دوستان و آشنایان را فراهم نموده است. امروز زمان مناسبی است که به این رفتار خود فکر کنید و از امروز تصمیم بگیرید که تنها به قاضی نروید و تا جایی که می توانید قضاوت درباره اطرافیان را کنار بگذارید. یکی از آشنایان که فکر می کنید خیرخواه شما است، پشت سر شما نقشه های شومی برای تان کشیده و امروز میخواهد تا گزندی به شما وارد کند. قبل از اینکه این فرد فرصتی برای اجرا کردن این نقشه شوم پیدا کند، دستش را رو کنید و حسابش را کف دستش بگذارید. در آینده نیز این فرد را از فهرست آشنایان خود خط بزنید و در انتخاب دوستان و رفقا، دقت بیشتری به خرج دهید.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 30، 11، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 30، 11، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید