مهذب نیا: مشکل اصلی ما فراتر از بخشودگی اجاره دو ماهه زمین های تنیس است

به گزارش ابزار وبلاگ، مسئول آموزشگاه تنیس مهذب نیا گفت: در جلسه وزارت ورزش مقرر شد، اجاره دو ماه بهره بردارها بخشیده گردد اما مشکل اصلی ما این است که اجاره ما 30 تا 40 درصد هزینه ها را دربرمی گیرد.

مهذب نیا: مشکل اصلی ما فراتر از بخشودگی اجاره دو ماهه زمین های تنیس است

امیر مهذب نیا با بیان مسائل این روزهای آموزشگاه تنیس خود به خبرنگار ورزشی ابزار وبلاگ گفت: در وزارت ورزش و جوانان، جلسه ای برگزار گردید که دو ماه اجاره اسفند و فروردین ماه بهره بردارها بخشیده گردد و اتفاقا مجموعه ورزشی ما (آزادی) هم جزو آن مجموعه هاست، اما مشکل اصلی ما این است که اجاره ما 30 تا 40 درصد هزینه های ما را دربرمی گیرد.

وی اضافه کرد: در مجموعه ما 17 نفر کارمند و کارگر و ده نفر مربی فعال داریم که تمام این مربیان از ما حقوق می گرفتند و متاسفانه در این شرایط نه توانستیم همکاری کامل را با آنها داشته باشیم و نه پرداختی به آنها داشته باشیم که این امر فشار خیلی زیادی را به عنوان سرمایه گذار و بهره بردارهای مجموعه به ما وارد می نماید.

سرمربی و مسئول آموزشگاه تنیس مهذب نیا با اشاره به دلیل این مسئله گفت: دلیل اصلی آن این است که مجموعه ما خیلی عظیم است و با حدود 4 و نیم تا 5 هکتار وسعت فضای سبز و حراست دارد بنابراین نمی توانستیم مجموعه را به مدت سه ماه کامل ببندیم و بعد از سه ماه در آن را باز کنیم. همانطور که دو روز کارمندان و کارگران ما در مجموعه نبودند به خاطر بارندگی دو اتاق دچار آبگرفتگی و خسارت شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهذب نیا: مشکل اصلی ما فراتر از بخشودگی اجاره دو ماهه زمین های تنیس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهذب نیا: مشکل اصلی ما فراتر از بخشودگی اجاره دو ماهه زمین های تنیس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید