نهمین روز بدون فوتی کرونا در مهاباد سپری شد

به گزارش ابزار وبلاگ، جانشین قرارگاه دانشگاهی ستاد مبارزه با کرونا آذربایجان غربی گفت: آمار قربانیان ناشی از کرونا در مهاباد بعد از 9 روز متوالی همچنان روی 121 نفر ثابت باقی ماند.

نهمین روز بدون فوتی کرونا در مهاباد سپری شد

به گزارش خبرنگار از، ایرج محبی جانشین قرارگاه دانشگاهی ستاد مبارزه با کرونا آذربایجان غربی گفت: تعداد موارد فوتی بر اثر کرونا ویروس در مهاباد برای نهمین روز متوالی روی عدد 121 ثابت ماند.

محبی اضافه نمود: شرایط شیوع کرونا در مهاباد از حالت قرمز به نارنجی تغییر یافته و هم اکنون بیمارستان موقت این شهرستان که توسط خیران مجهز و راه اندازی شده بود، به صورت غیر فعال درآمده است.

او با بیان اینکه در آی سی یو 103 بیمار مبتلا به کرونا بستری شده اند که از این تعداد 33 نفر بد حال و به دستگاه تنفس مصنوعی وصل هستند، اضافه نمود: در شبانه روز گذشته 4 نفر در آذربایجان غربی جان خود را از دست داد که با احتساب این فوتی شمار جان باختگان مبتلا به کووید-19 در استان تا به امروز به 871 نفر رسیده است.

  • آمار قربانیان کرونا در مهاباد همچنان ثابت است

  • یک هفته بدون فوتی کرونا در مهاباد / 5 نفر به آمار قربانیان کرونا در آذربایجان غربی اضافه شد

  • توقف فرایند افزایشی آمار فوت ناشی از بیماری کرونا در مهاباد

جانشین قرارگاه دانشگاهی ستاد مبارزه با کرونا آذربایجان غربی اضافه نمود: همچنان فرایند فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، شست وشوی مرتب دست ها با آب و صابون، اجرای اصول بهداشتی و قرنطینگی را تا قطع زنجیره این ویروس مهلک رعایت کنید در غیر این صورت افزایش تعداد زیاد مبتلایان و مرگ بر اثر کرونا در استان را شاهد خواهیم بود.

ه

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "نهمین روز بدون فوتی کرونا در مهاباد سپری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نهمین روز بدون فوتی کرونا در مهاباد سپری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید