همکاری دستگاه قضایی به صورت تمام وقت با ستاد مبارزه با کرونا

به گزارش ابزار وبلاگ، رئیس دادگستری شهرستان هشترود، از دایر کردن شعبه ویژه تخلفات کرونایی در دادگستری هشترود خبر داد و گفت: دستگاه قضایی به صورت تمام وقت با ستاد مبارزه با کرونا همکاری کرده و در راستای برچیدن تجمعات، کمک حال این ستاد است.

همکاری دستگاه قضایی به صورت تمام وقت با ستاد مبارزه با کرونا

به گزارش خبرنگار از،رحیم استادی رئیس دادگستری شهرستان هشترود در جلسه ستاد مبارزه با کرونای شهرستان هشترود، اظهار کرد: حضور مردم در آرامستان ها بدون رعایت پروتکل های بهداشتی، پیگرد قضایی را در پی دارد.

او ادامه داد: از تمامی مردم فهیم شهرستان هشترود تقاضا داریم از تجمع در مراسمات مختلف به خصوص عروسی و عزا به صورت جدی خودداری کنند.

امین امینیان فرماندار هشترود نیز در این جلسه از رکورد زنی آمار مبتلایان به کرونا ویروس در هشترود خبر داد و گفت: میزان فوتی های کرونا در هشترود از میانگین استانی و کشوری بالاتر است.

او اظهار کرد: متاسفانه بیشتر ادارات عضو ستاد مبارزه با کرونا، سست عمل کرده و با کم توجهی به نحوه برگزاری مراسمات عزا و عروسی، موجب باعث بالا رفتن آمار بیماران کرونایی می شوند.

اوبا بیان این که چهار درصد از بیماران مبتلا به کرونا در هشترود فوت شده اند، اظهار کرد: تعطیلی مساجد، بازار هفتگی و صنوف درجه سه و چهار همچنان به قوت خود باقی است و برگزاری مجالس ترحیم و عروسی پیگرد قانونی خواهد داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "همکاری دستگاه قضایی به صورت تمام وقت با ستاد مبارزه با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری دستگاه قضایی به صورت تمام وقت با ستاد مبارزه با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید