وزارت راه 5 هواپیما را برای واردات واکسن کرونا آماده می نماید

به گزارش ابزار وبلاگ، معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اولین جلسه آمادگی برای حمل، انتقال و نگهداری واکسن کووید 19 به کشور در وزارت راه و شهرسازی برگزار گشت.

وزارت راه 5 هواپیما را برای واردات واکسن کرونا آماده می نماید

به گزارش گروه اجتماعی ابزار وبلاگ، شهرام آدم نژاد، از برگزاری جلسه آمادگی برای حمل و انتقال واکسن کووید 19 اطلاع داد.

وی گفت: به منظور آمادگی وزارت راه و شهرسازی برای حمل و انتقال واکسن کووید 19 به کشور، جلسه ای با حضور دستگاه های مربوطه برگزار گشت.

وی افزود: آنالیز ها در مورد شرایط و تجهیزات مورد احتیاج برای انتقال واکسن به کشور با هواپیما و تامین ابزار و تجهیز فضای لازم در فرودگاه ها برای تخلیه از هواپیما و نگهداری در فرودگاه تا زمان انتقال به مراکز درمانی و محل نگهداری در شهرها، انجام پذیرفت.

جانشین وزیر راه و شهرسازی در ستاد مدیریت بحران افزود: این جلسه بدین منظور برگزار گشت تا در صورتی که ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تصمیم به واردات واکسن کووید 19 به کشور را گرفت، سرعت انتقال واکسن به کشور توسط کمیته حمل و نقل، با پیش بینی های اجرا شده برای تامین تجهیزات مورد احتیاج افزایش یابد.

آدم نژاد گفته است: تعداد پنج فروند هواپیمای مورد احتیاج واردات واکسن را آماده نموده ایم. در حال آنالیز هستیم که در هر هواپیما چند تن یخ خشک باید تعبیه گردد که هواپیما ها امکان واردات واکسن را داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "وزارت راه 5 هواپیما را برای واردات واکسن کرونا آماده می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزارت راه 5 هواپیما را برای واردات واکسن کرونا آماده می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید